Kontakt

Kontor och kontaktpersoner

Göteborg (fakturor)

Lagardère Sports Tennis & Golf Sweden AB

Vasagatan 43 A

411 37 Göteborg

Telefon: +46 (0)31-940250

E-post: info@swedishopen.org 

Båstad (leveranser)

Lagardère Sports Tennis & Golf Sweden AB

Kyrkogatan 6B

269 33 Båstad 

Telefon: +46 (0)31-940250

Telefon: (under tävlingen): +46 (0)72-5836000

E-post: info@swedishopen.org

Vid biljettfrågor vänligen kontakta Tickster: 

Tel. +46 (0)771 47 70 70
Mail. support@tickster.com

 

Turneringsledning

Nina Wennerström Tournament Director 
nina.wennerstrom@swedishopen.org

Christer Hult, Event Manager
chult@lagardere-se.com

Henrik Stenmo, Sales & Sponsor relations
hstenmo@lagardere-se.com

Karolina Söör, Volunteers 
ksoor@lagardere-se.com

Sara Bergh Sponsor relations
sbergh@lagardere-se.com

Matilda Ljungberg, Tickets
mljungberg@lagardere-se.com

Marcus Dunér, Press Official
mduner@lagardere-se.com

Viktor Hägerström, Project Manager
vhagerstrom@lagardere-se.com

Simon Aspelin, Sales & Hospitality
saspelin@lagardere-se.com

Lotta Olmarker, Project Manager
lolmarker@lagardere-se.com

Karolina Brunström, AD
kbrunstrom@lagardere-se.com

 

För att ansöka om Pressackreditering, vänligen klicka här